silüet tanıtım,web tasarım,grafik tasarım

HİZMETLERİMİZ

Fotoğraf Çekimi


Profesyonel fotoğraf çekimi, firmaların kendilerinin veya ürünlerinin tanıtımında kullanılması gereken önemli bir sunum aşamasıdır. Güzel görünen şey, güzeldir. Tanıtım fotoğraflarınızın nasıl göründüğünü kontrol edin. Görsellerin kelimelerden çok daha etkili olduğunu unutmayın.Fikir ve Konsept

Online satışın artmasıyla ürün fotoğrafçılığının çok daha değerli bir pozisyona yükseldiğini biliyoruz. Biryerlerde artış varsa, rekabetin de güçlü olacağını biliyoruz. Basılı veya online mecralarda başarılı pazarlama, ürünü ustaca hazırlayan, konsept kabiliyetine sahip profesyonellerle hakettiği değeri bulabilir. Fotoğrafların sabit görseller olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremez. İzleyiciye o anı yaşatanlar dışında.

Ürün fotoğraf çekimlerinde geliştirilen kusursuz konsept, izleyiciye temas eder, yormaz ve duygular oluşturarak ürüne doğru çekme gücü sağlar. O koltukta oturduğunun veya o koltuğun evine ne kadar yakışacağının hayalini kurdurabilecek potansiyele sahiptir. O saati takıp dağa tırmandığında hala çalışan bir kol saatinin hayalini, metni olmayan sade bir fotoğraf yardımıyla kurabilir.Mesajın İşlenmesi

Fotoğraf kareleri, içerisinde yatan mesajlara ulaşıldığında profesyonel olabilmektedir. Fotoğraf çekiminin amacı da zaten budur. Mesaj iletmek. Bu mesaj içeriğinde sevgi, kalite, şehvet, sağlamlık, korku gibi akla gelebilecek “her şey” bulunabilir. Yeter ki benzersiz ve marka vizyonu özelliklerini barındırarak bunu yapabilsin.

Pazarlama iletişiminde özgün, özel olmanın verdiği “işine değer verme” imajını oluşturabilmek için markalar birbirleriyle yarışmaktadır. Bu kazanımlar profesyonel bir sunumla mümkün olabilir, internetteki stok fotoğraflarla zarar hanesi şişirilmemelidir. Firmanın ne olduğu konusunda istediğinize inanabilirsiniz. Ancak fotoğraflar markalar hakkında gerçeği söylemektedir.