silüet tanıtım,web tasarım,grafik tasarım

Hizmetlerimiz

Web TasarımıWeb tasarımı, içinde barındırdığı fotoğraf, açıklama, fiyat, iletişim vb bilgileriyle kullanıcıya günün her saati ulaşabilmesinin yanı sıra tasarımıyla da firmaların ofisi, fabrikası,tesisi kısaca online yüzüdür. Web tasarımı zaman, prestij, güven duygusu açısından çok önemlidir.

Renk, şekil, konumlandırma vb gibi kurallarla her ne kadar grafik tasarım alanına dahil olarak görünse de altyapısal olarak farklı bir konumdadır. Firmanın kurumsal yapısıyla uyumlu arayüz tasarımına, kullanıcıların site içirisindeki davranış şekillerine, devamlı güncellenen kodlara, yazılım bilgilerine, arama motoru optimizasyon işlemlerine hakim olunması gerekmektedir. Tasarımsal ve yazılımsal anlamda kullanıcı, firma ve arama motoru dostu olmalıdır.

Statik ve dinamik kavramlarıyla iki ayrı gruba ayrılır ve bu gruplar da kendi içlerinde çeşitli kategorilere sahiptir. E-ticaret, mesafeli ve online olarak "ticarete" imkan sağlayan yapılanmadır. Kontrol paneli ile eklenen ürünlerin, banka tahsilat arayüzüyle satılmasıdır. Üretici ve kargo firmaları dışında kimse yorulmadan istediği ürün veya hizmete kavuşmuş olur.
Diğer Hizmetlerimiz


Etiketler : web tasarımı, web sitesi, responsive web sitesi, arama motoru optimizasyonu, seo, kurumsal web sitesi, kontrol panelli web sitesi, admin panelli web sitesi, mobil uyumlu web sitesi, e-ticaret sitesi